- Рідке мило. Для цього треба залишки твердого мила порізати або потерти, скласти у пляшку з дозатором, додати гарячу воду і 1 ст. ложку гліцерину. Потрусити, щоб швидше розчинилося.
- Дачне мило. У капронову шкарпетку покласти кілька шматочків мила і повісити її біля умивальника або крана. Коли ви намочите його, мило буде гарно пінитися, не вислизатиме з рук і не буде вимазуватися та пилитися.
- Наповнювач для губки. Щоб ваша губка (банна або кухонна) одразу пінилася, надріжте її і вставте у цю кишеньку обмилок. Для цього її достатньо просто намочити. Замість губки можна пошити торбинку із з махрового рушника, всередину якого покласти шматочки мила. Можна зробити ще простіше: використати махрову шкарпетку.
- Мильні бульбашки. Потерти залишки мила і залити їх гарячою водою (1 скл.). додати 1 ст. ложку гліцерину, 1 ч. ложку цукру. Ретельно розмішати.
- Клей для скла. За допомогою обмилків до скла можна приклеїти сніжинки або інші витинанки, шматок тюлю або клейонки для затінення. Коли прийде час, ви легко зможете зняти все, що приклеїли.
- Утеплення вікон. Пам’ятаєте це старий-добрий метод – заклеювання вікон на зиму папером? Не дуже естетично, зате на відміну від скотчу, папір не здере фарбу з вікна і його легко зняти. А замість клею можна використовувати мило.
- Крейда для крою. Замість неї дуже зручно користуватися обмилками. Вони залишають на темній тканині тонкі чіткі лінії, які зникають після першого прання.
- Подушечка для голок. Покладіть шматочок мила всередину подушечки для голок. Тоді ваші голочки надійно стоятимуть, а їхні кінчити не будуть іржавіти.
- Мастило. Змастіть шматочком мила шухляди, які погано виїжджають, і вони будуть рухатися краще. Мило чудово зменшує тертя.
- Ароматизатор. Покладіть залишки мила на полицю із постіллю, білизною, шкарпетками тощо. І ваш одяг буде гарно пахнути, а міль йому не буде страшна.
Post Views: 184