10 способів, як розумно використати залишки мила

Ніколи не викидайте залишки мила! З них можна зробити багато корисних речей, багато з яких навіть неможливо купити!
  1. Рідке мило. Для цього треба залишки твердого мила порізати або потерти, скласти у пляшку з дозатором, додати гарячу воду і 1 ст. ложку гліцерину. Потрусити, щоб швидше розчинилося.
  2. Дачне мило. У капронову шкарпетку покласти кілька шматочків мила і повісити її біля умивальника або крана. Коли ви намочите його, мило буде гарно пінитися, не вислизатиме з рук і не буде вимазуватися та пилитися.
  3. Наповнювач для губки. Щоб ваша губка (банна або кухонна) одразу пінилася, надріжте її і вставте у цю кишеньку обмилок. Для цього її достатньо просто намочити. Замість губки можна пошити торбинку із з махрового рушника, всередину якого покласти шматочки мила. Можна зробити ще простіше: використати махрову шкарпетку.
  1. Мильні бульбашки. Потерти залишки мила і залити їх гарячою водою (1 скл.). додати 1 ст. ложку гліцерину, 1 ч. ложку цукру. Ретельно розмішати.
  2. Клей для скла. За допомогою обмилків до скла можна приклеїти сніжинки або інші витинанки, шматок тюлю або клейонки для затінення. Коли прийде час, ви легко зможете зняти все, що приклеїли.
  3. Утеплення вікон. Пам’ятаєте це старий-добрий метод – заклеювання вікон на зиму папером? Не дуже естетично, зате на відміну від скотчу, папір не здере фарбу з вікна і його легко зняти. А замість клею можна використовувати мило.
  4. Крейда для крою. Замість неї дуже зручно користуватися обмилками. Вони залишають на темній тканині тонкі чіткі лінії, які зникають після першого прання.
  1. Подушечка для голок. Покладіть шматочок мила всередину подушечки для голок. Тоді ваші голочки надійно стоятимуть, а їхні кінчити не будуть іржавіти.
  2. Мастило. Змастіть шматочком мила шухляди, які погано виїжджають, і вони будуть рухатися краще. Мило чудово зменшує тертя.
  3. Ароматизатор. Покладіть залишки мила на полицю із постіллю, білизною, шкарпетками тощо. І ваш одяг буде гарно пахнути, а міль йому не буде страшна.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook