Дім Садиба

Заповіді експрес-прибирання

Аби не “віддавати” прибиранню цілий день тижня, спробуйте віддати цьому бодай… півгодини на день, і ви побачите, як ваше житло засяє!

Давня мудра істина свідчить, що порядок легше підтримувати, ніж наводити. Що ж вдіяти, коли на домашнє господарство часу катастрофічно бракує? Спробуйте віддати цьому бодай… півгодини на день, і ви побачите, як ваше житло засяє! Ну що ж, час пішов. Засікаємо?

1. Кухня – 10 хвилин 
Найперше – вимийте посуд (якщо немає знежирювального засобу, його замінить кавова гуща). Почистіть мийку, поверхню плити та облицьовану кахлем робочу стінку. Протріть холодильник і без жалю розстаньтеся зі старими чи простроченими продуктами.

2. Санвузол – 5 хвилин
Не жалійте спеціальних засобів для унітазу, раковини та ванної кімнати. Зручний дозатор допомагає наносити їх безпосередньо на поверхню. Плями та розводи від води на дзеркалі видаліть серветкою чи губкою, змоченою рідиною для скла.

3. Кімната – 7 хвилин
Розвісьте одяг на вішаки та сховайте у шафу. Книжки, журнали, відеокасети й диски поверніть на місця. Якщо ставити їх уже нікуди, акуратно складіть стосиками.

4. Вологе прибирання – 5 хвилин
Використовуйте сучасні швабри з насадками з поролону, бавовняної чи синтетичної тканини, а також пористої гуми. До речі, останньою зручно мити не тільки підлогу, але і вікна, і двері, і навіть стіни.

5. Три хвилини вам на те, щоб винести сміття та провітрити квартиру.
Лишень пам’ятайте, що так має бути щодня.

Дата публікації: 18.03.2017 img Поділитися