Город Садиба

Як вберегти урожай, якщо птахи клюють ягоди

Чорну смородину, полуницю, вишні та інші ягоди скльовують пташки й господарі залишаються без врожаю. Ось як врятувати врожай в такій ситуації.

Спеціальний каркас з натягнутою сіткою

Зробіть його з дощок та будівельної сітки й встановіть на полуничну грядку.

CD та DVD диски

Розташуйте їх на парканах, підвісьте на вишневі гілки, причепіть на палки та встановіть всередину смородинового куща. Розставте такі палки з дисками на полуничних грядках. Вважають, що сонячний відблиск дисків може відганяти пташок.

Спеціальна захисна сітка

Поставте на полуничній грядці дуги та натягніть сітку. Знизу її прикріпіть дротяними скобами. Над деревом сітку закріпіть на увіткнуті по периметру кілки, жердини, стійки з дерева чи пластику, щоб вийшла сітчаста халабуда над деревом. Збирайте ягоди під сіткою, тільки спершу відкиньте її з боку. Кріпіть сітку до стійок великими канцелярськими скріпками чи білизняними прищіпками.

Ялинкові прикраси

Оригінально лякати птахів ялинковою прикрасою – новорічним дощиком, який можна легко закріпити. Ним обвішайте дерева та кущі й від нього не буде шкоди ні пташкам, ні рослинам. Кріпіть дощик степлером. Вітер ними шелестить, вони відблискують на сонці чим й відлякують птахів від саду.

Дата публікації: 29.06.2021 img Поділитися