Стіл для геймінгу

Повний гайд: як вибрати ігровий стіл для геймінгу і стрімів?

Як вибрати ігровий стіл для геймінгу? Повний гайд з порадами експертів. Розміри, матеріали, функціонал – все, що потрібно знати перед покупкою.

Що таке “геймінг”? Для одного – це просто гра, для другого – спосіб відпочинку, для третього – дохід, а для когось – стиль життя. Слово “game” походить з англійської мови і перекладається як “гра”. Але це більше, ніж стратегія чи симулятор, це цілий віртуальний світ, який затягує юзера на багато-багато годин. Саме тому, потрібно купити геймерський стіл, який піклується про твою спину, поки ти досягаєш нових вершин.

Як це зробити? Розповідаємо у статті.

Чим особливий стіл для геймінгу?

Яка різниця між офісним столом та ігровим, і чи є вона взагалі? Відповідь однозначна: звісно є!

Перша відмінність – це конструкція. Ігровий стіл має трапецієвидний виріз з боку користувача, який дозволяє сісти ближче і розташувати лікті на поверхні. Це запобігає втомі кінцівок і покращує кровообіг при тривалому сидінні.

Друга відмінність – матеріали виготовлення. Стіл для геймінгу виготовлений із посилених матеріалів, щоб стільниця витримувала вагу кількох моніторів і потрібного обладнання. Ніжки переважно металеві, а стільниця з МДФ або гартованого скла.

Третя особливість – роз’єми. Геймерський стіл має багато додаткових хабів та інших аксесуарів, які необхідні для використання великої кількості техніки.

Четверта – яскравий дизайн. Ігровий стіл – це насичені кольори, інтерактивне підсвічування і виразний вигляд.

Отож, різниця, безперечно є.

Стіл для геймінгу
Стіл для геймінгу

Який ігровий стіл найкращий?

Однозначної відповіді на це питання просто не існує. Адже для когось підійде стіл з регулюванням висоти, а для когось із великою кількістю органайзерів. Розгляньмо, як вибрати комфортний для себе стіл:

  • Форма: пряма, кутова, комбінована. Її варто обирати, враховуючи місце розташування. Кутові моделі задіюють кут кімнати, лінійні – розташуються паралельно стіни, комбіновані – поєднують можливості обох.
  • Розмір. В стандартному виконанні, ширина ігрового столу становить 70-80 см, а глибина – 60 см. Цього цілком достатньо для комфортної гри. Але якщо ви маєте високий зріст чи потребуєте більше місця для моніторів – можна купити ігровий стіл із розширеною стільницею (ширина 120 см, глибина 80 см)
  • Функціонал. Тут можна розглядати:
    – роз’єми для підключення ґаджетів
    – підставки під колонки і навушники
    – полиці, ящики, стелажі
    – електрорегулювання висоти (грати зручно навіть стоячи!).
  • Особисті пріоритети. І звісно, облаштовуючи свій віртуальний простір, керуйтесь власними уподобаннями та потребами. Адже стіл для стрімів і стіл для гри можуть бути різними.

І пам’ятайте, що комфортно обладнане ігрове місце – це запорука правильної постави і здоров’я всього опорно-рухового апарату. Тому, не забудьте про геймерське крісло.

Купити меблі для геймінгу можна в мережі магазинів Taburetka.ua! Ми створимо сучасний інтерактивний простір за 5 хв!

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook