Якщо замінити шкідливі для мозку продукти на здоровіші альтернативи, можна не тільки покращити пам’ять і концентрацію, але й знизити ризики інсульту та хвороби Альцгеймера.
Хочете дізнатися, як зберегти здоров'я своїх нирок? У цій статті ви знайдете прості і ефективні поради щодо харчування, звичок та продуктів, які підтримають правильну роботу нирок.
Якщо налаштувати режим сну, правильно підготувати середовище та відновити звички, можна значно поліпшити якість сну та почуватися відпочилим, виспаним і енергійним кожного дня.
Мігрень — це не просто головний біль, а ціла неврологічна битва, яка може знищити якість вашого життя. Як її розпізнати і що робити, щоб зупинити напад? Читайте далі, щоб дізнатися.
Як проявляється отруєння, які продукти найчастіше стають його причиною і що робити, якщо ви отруїлися і коли треба до лікаря?
Сонливість може бути природною реакцією організму на надмірне навантаження чи недосипання. Однак якщо вона стає постійною, супроводжується іншими симптомами — важливо не ігнорувати її.
Правильна підготовка до аналізів — це ключ до точних результатів і своєчасного діагностування проблем зі здоров’ям.
Якщо ви помітили у себе такі симптоми, як хронічна втома, запаморочення чи проблеми зі шкірою та волоссям, це може бути сигналом до того, що варто звернутися до лікаря та перевірити рівень феритину.
М'ясо, риба, гриби, консервовані овочі, в’ялене м’ясо або риба, паштети та ковбаси - усі ці продукти можуть містити небезпечний для життя токсин, який викликає ботулізм.
Виявляється, стресові події в житті чоловіка здатні змінювати не тільки його психіку, а й епігенетику сперми. Чому це важливо знати кожному і як це впливає на здоров'я майбутніх дітей?