Багато хто з нас полюбляє комп’ютерні ігри, адже грати онлайн — велике задоволення після тяжкого навчального чи робочого дня. Саме ігри, які нас дивують (ігровою механікою, графікою, ігровим світом) та притягують нас до себе. Чому так? Існує не одна причина чому люди насолоджуються відеоіграми.
Хоча відеоігри й дуже молоді (перші відеоігри з’явилися лише наприкінці 70-х, на початку 80-х), вони мають низку переваг недоступних кінематографу, літературі та іншим, більш старим і популярним формам мистецтва.
По-перше, ігри як ніщо інше дає змогу заглибитись у новий віртуальний світ, де ми можемо робити свою історію, керувати життям і змінювати своє Я. Нові пригоди, онлайн-друзі та цікаві сценарії – ось що дає людям задоволення і розслаблення.
По-друге, людям подобається самовдосконалюватися. Почуття перемоги – одна з найголовніших нагород гри. Воно змушує людину почуватися розумною, спритною, вмілою і просто викликає почуття задоволення від добре виконаної роботи.
По-третє, ігри дають простір, де гравці звільняються від впливу або вказівок інших. Дітей в такому світі перестають контролювати батьки, вони починають відчувати себе незалежними. А дорослі прагнуть до гри, коли вони не можуть або не хочуть контролювати свою роботу або домашнє життя, а такі періоди бувають в кожного з нас.
Найпопулярніші ігри
Розробники можуть розробляти ігри з нуля, а можуть брати за основу різні мультфільми, серіали та події. Всі іграшки різні: якісь мають спеціальний сюжет, якісь створені без поділеної мети, деякі розвивають логічне мислення, деякі – пам’ять. Загалом, у світі ігор кожен знайде задум до душі, але ось топ найпопулярніших:
- Тетріс — цікава головоломка, яка розвиває критичне мислення, цифрова версія тієї самої дитячої забави.
- Ніндзя ІО — гра із сюжетом, у якій головний герой має удосконалювати свої бойові навички та досягати нових висот.
- Сонік – унікальна відеогра, яка сподобалася мільйонам користувачів по всьому світу. У центрі події синій їжачок Сонік, який тікає від злого професора, долаючи різні перепони на своєму шляху.
- Поп Іт майстер – іграшка, основою якої став новий тренд серед дітей та молоді – антистрес попит. Тепер можна лопати віртуальні кульки та розслаблятися.
- Гра в кальмара — відеогра, створена за мотивами серіалу про виживання. У центрі гри — герой під номером 456, який бореться за призовий фонд і разом із рештою учасників у прямому розумінні бореться за життя. Чи зможе він врятуватися чи ні залежить від вас.
Загалом, у вік розвитку технологій кожен знайде гру, яка припаде йому до душі. Головне — знати міру, контролювати себе та витрачений час, а також берегти своє здоров’я!
Як знайти гарну гру?
Існує багато сайтів, які пропонують різні ігри. Серед них можна знайти цікаві варіанти для дівчаток і хлопчиків, дорослих та найменшеньких. Зазвичай, такі сторінки мають категорії «Популярні», «Найкращі» або «На двох». Так, якщо ви ще не визначилися зі своїми уподобаннями, обов’язково продивіться ці розділи.