Звідки береться стиль?

Якщо вважаєш, що виглядаєш жахливо, починай працювати над власним стилем зсередини. На власне відображення потрібно реагувати не інакше, як: „Відмінно!"

Стиль – це індивідуальна творчість на щодень і на все життя. І тільки від тебе залежить, наскільки цікавий твій стиль оточуючим, наскільки він заворожує, примушує захоплюватися інших.

1. Поглянь на себе в дзеркало. Подобається відображення?
Якщо вважаєш, що виглядаєш жахливо, починай працювати над власним стилем зсередини. На власне відображення потрібно реагувати не інакше, як: „Відмінно! А розтріпане волосся додає мені легкої сексуальності. Потрібно буде запам’ятати і використати, якщо випаде нагода…”.

2. Стильна людина мало коли дивиться в дзеркало. А навіщо, якщо і так все чудово.

3. Вибирай стиль, зважаючи на свій характер й особливості фігури.

Типові помилки:
– повні темпераментні жінки віддають перевагу чорним сукням. Радимо одягнути вільне яскраве й кольорове вбрання, усміхатися, виглядати життєрадісно. Повноту приховати не можна, а подати як достоїнство можна – хорошої людини обов’язково повинно бути багато!
– чого тільки не вигадують чоловіки, аби приховати негусте волосся. Навіщо? Негарно виглядає блискуче „сальне” волосся, а доглянута лисина видає людину розумну, досвідчену…

Одяг:

4. Рішуче відмовся від речей, які тобі не личать: сидять не по фігурі, колір не пасує, розмір не твій…

5. Намагайся не виходити за рамки свого природного колориту, щоб не виглядати як людина, що не має смаку.

6. Купуй тільки той одяг, в якому почуваєшся комфортно. Нова річ обов’язково мусить поєднуватися з тими, що у вас вже є.

7. Зроби індивідуальний акцент в одязі. Приміром, деякі чоловіки ходять тільки в капелюхах, а жінки колекціонують екзотичні шийні хусточки.

8. Стильна людина завжди виглядає ефектно – не тільки в офісі чи на вечірці, але й удома, коли ніхто не бачить. Втім, у тебе напевне є кому оцінити елегантну недбалість тих предметів туалету, які навряд чи вдасться продемонструвати колегам.

Ідеї? Де взяти?
9. Кіно. Придивися, хто з акторів (персонажів) схожий на тебе. Порівняй темперамент, рід діяльності, фігуру. Потренуйся перед дзеркалом. Виходить? Додай до образу індивідуальних особливостей.

10. Мода. Не варто сліпо копіювати – бери тільки ідеї: цікаве поєднання кольорів, оригінальну форму комірця, фасон штанів, вузол краватки…

11. Життя. Ідеї можна черпати де завгодно. Головне – підійти до цього процесу творчо, з гумором. Тоді навіть лісова галявинка чи міська суєта зможуть надихнути тебе.

Деталі:

12. Хода. Метушлива хода й погана постава не додадуть тобі елегантності. Навчися ходити.

13. Жести. Вивчи мову жестів й у звичайному житті користуйся тільки тими, які виражають твою відкритість для оточення.

14. Внутрішня культура. Стильна людина усвідомлює свою привабливість, але при цьому ніколи не буває зверхньою. Ввічливість, співчуття, благородство – ось головні якості.

15. Оточення. Стильною має бути не тільки зовнішність, але й:
– предмети, якими ти користуєшся;
– дім, де ти живеш;
– їдальня, у якій обідаєш;
– стіл, за яким працюєш;
– місце відпочинку.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook