Як жити здорово і довго: медичні показники міцного здоров’я

Медичні показники здоров’я встановлені самою природою, від них залежить, жити нам довго, чи ні. Але потрібно навчитися грамотно їх регулювати. Дотримуйтесь цих правил і ваше тіло відповість вам здоров’ям і довголіттям.

Медичні показники здоров’я:

  • артеріальний тиск – 120/80
  • частота дихальних рухів за хвилину – 16
  • число серцевих скорочень за хвилину – 78
  • гемоглобін – 130 г / л
  • білірубін – 20
  • добова кількість сечі – 1,5 літри при d = 1020
  • вага = (зріст -100) + – 10 кг
  • цукор крові – 5,5
  • рН крові – 7,43
  • кількість лейкоцитів – 4000
  • температура тіла – 36,60 С
  • холестерин у крові – 6,5

В атмосфері нормальний тиск складає 760 мм рт.ст., у нас свій тиск, при якому кисень потрапляє до клітин. Він дорівнює 120/80. Якщо в атмосфері тиск впав, організм підвищив АТ і навпаки.

1. АТ (артеріальний тиск) – сила проникнення газу до крові. Норма 120/80, при такому співвідношенні кожна клітина отримує максимальну кількість кисню в кров (зверху судини), 80 – опір стінки судини (зсередини судини).

Якщо не вистачає кисню лівому пальцю правої ноги, то організм буде збільшувати АТ. Низький або високий артеріальний тиск свідчить, що людина щось робить неправильно.

Регулювати тиск таблетками не можна! Є інший шлях вирішення.

2. Кисень повинен проникати до клітин з якимось ритмом (інтенсивністю). Норма дихальних рухів – 16 разів на хвилину. Пробіг – 26 разів на хвилину, через хвилину має стати 16, якщо не прийшло до норми – отже, щось не так.

3. Наше серце скорочується з певним ритмом. У нормі це 78 ударів на хвилину. Прискорений пульс говорить про нестачу кисню в клітинах. Головна функція всіх систем організму: тримати рівновагу.

Не можна змінювати число серцевих скорочень таблетками. Ми можемо змінювати тільки себе. Якщо кричав, дратувався, злився, то виділяється адреналін, який підвищує артеріальний тиск. Щоб його скинути – попітнійт, поплач, піди до туалету.

4. Основна константа кровотворної системи – гемоглобін (червоний дихальний пігмент крові людини), переносить кисень від органів дихання до тканин і вуглекислий газ від тканин до дихальних органів. Багато захворювань крові (наприклад анемія) пов’язані з порушенням будови гемоглобіну, в т.ч. і спадковим. Норма – 130 г на літр. Якщо кров густіша, то мало п’ємо води. Якщо менше 130 – мало еритроцитів, мало кисню для клітин, тобто або глисти поїдають еритроцити, або не засвоюються речовини для побудови гемоглобіну.

5. Показник білірубіну – показник роботи печінки. Білірубін – помаранчево-коричневий пігмент жовчі, продукт розпаду гемоглобіну. Утворюється в печінці, звідки надходить з жовчю до кишківника, незначна частина – до крові. Визначення вмісту білірубіну в крові і сечі має діагностичне значення при деяких хворобах шлунково-кишкового тракту. Норма білірубіну – 20.3.

6. Нирки і шкіра. Щодня ми виділяємо 1,5 л сечі з загальною вагою 1020 (щільність отрут). Подихали отрутою – половина виділиться печінкою, половина нирками. Зменшення щільності свідчить про порушення роботи нирок. Якщо виділяємо 0,5 л сечі – мало п’ємо води і наш акваріум всередині забруднюється.

В акваріумі з справжніми рибками 1 раз в тиждень змінюють 20 л води. При цьому воду для риб відстоюють від хлору, а самі п’ють і дітям дають воду відразу з-під крана.

Так само і нашому організму, і нашим клітинам-рибкам хочеться жити в чистій водичці і їм теж треба міняти воду. Якщо ми не виділяємо достатньо сечі (недопиваємо води), то швидко старіємо: спочатку «зморшки» на підшлунковій, печінці, нирках, а потім на обличчі, пізніше – маразм.

7. Формула для визначення норми ваги тіла: Вага = (зріст -100) + – 10 кг. На відкладення жиру впливають гормони і раціон харчування. При ожирінні треба обов’язково перевіряти ендокринну систему.

Жир – це запаси води і енергії. Якщо не пити води, то запаси у вигляді жиру будуть прискорено відкладатися на грудях, животі та стегнах.

Не менш важливо стежити за якістю харчування і дотримуватися режиму прийомів їжі. Не можна забувати і про фізичну активність.

8. Цукор в крові (норма – 5,5) – запас енергії на добу. Залишки глюкози утворюють полісахарид глікоген – основний запасний вуглевод людей і тварин. Він відкладається у вигляді гранул в цитоплазмі клітин (переважно в печінці і м’язах), тому при підвищенні цукру треба чистити клітини (через очищення кишківника, печінки, нирок, лімфи), а не «штовхати» підшлункову залозу. При нестачі в організмі глюкози, глікоген під дією ферментів розщеплюється до глюкози, яка надходить до крові. Регуляція синтезу і розпаду глікогену здійснюється нервовою системою і гормонами.

9. рН – основний показник крові – в нормі 7,43. При рН = 7,41 настає смерть.

Вода (НОН) розпадається на Н + і ОН-, де

  • ОН – це гідроксильний аніон з вільним електроном,
  • а іон водню (протон) Н + – це дірка (вбивця).

Для підтримки рН крові використовуються іони кальцію. Якщо кальцію в організмі недостатньо, він починає вимиватися з кісток і суглобів – виникає остеопороз. При цьому ще руйнуються зуби, відшаровуються нігті, випадає волосся.

Шкала кислотності (або лужності) розподіляється від 1 до 14, де:

  • 7 – нейтральне значення,
  • Від 7 до 1 зростає кислотність,
  • від 7 до 14 зростає лужність.

Тоді рН крові 7,43 – це слабке лужне середовище. Ось тому позитивно заряджена (кисла) вода небезпечна, вона вбиває нас.

Жива вода – лужна, а мертва – це кислотна. Якщо ми п’ємо лужну воду, то підтримуємо своє здоров’я.

В екстреній медицині лікар-реаніматолог завжди вимірює рН крові і капає внутрішньовенно лужні розчини. Кальцій, магній, натрій і калій – це луги для організму.

10. У нас 4000 лейкоцитів, якщо більше – значить в організмі є запальний процес (йде війна з інфекцією, отрутами), якщо менше, то війна програна – смерть. Лейкоцити нагадують поліцейських, яким потрібно платити якісним клітинним харчуванням і електронами.

Перед застосуванням будь-яких засобів народної медицини проконсультуйтеся з лікарем!

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook