Здоров'я та краса Краса

Як вибрати перукаря і стрижку

Кажуть, якщо хочеш змінити своє життя, зміни стрижку і колір волосся. І щось у тому. Але як змінити усе на краще?

Хороша стрижка може змінити жінку до невпізнання. Втім, може й зіпсувати, причому також до невпізнання. Тому хороший майстер – це щось набагато більше, ніж просто перукар. Тож якщо у розмові з ним хтось згадає, що знає одну прекрасну дівчинку, яка через домашні проблеми змушена працювати у скромній перукарні, недалечко від дому, не полінуйтеся й запишіть її телефон, а якщо матимете нагоду, перевірте інформацію.

Часто-густо нам просто потрібно чубчика підрівняти чи швиденько вкласти волосся перед відповідальною зустріччю. Хороший майстер неодмінно покаже, на що здатний, навіть у таких нескладних маніпуляціях.

Багато з нас, жіночки, діють давнім перевіреним способом. У салоні, що сподобався, поцікавтеся, до якого майстра найдовша черга. Тож без вагань до тієї людини й записуйтеся. Тільки одразу ж довіряти кардинальну зміну зовнішності не варто.

Велика помилка сказати незнайомому майстру: „Хочу зробити цікаву стрижку й пофарбувати волосся так, щоб виглядало незвично”. У такий спосіб ви даєте незнайомій людині надто велику свободу для дії – у поняття „цікава” й „незвична” кожен вкладає власний зміст.

Не потрібно просто казати, що вам хочеться зачіску як у Міли Йовович. По-перше, зірок стрижуть майстри вищого класу, а не майстри зі звичайних салонів. По-друге, зачіска, яка прикрасила Мілу Йовович, може вас елементарно спотворити. По-третє, зірки так часто змінюють свій вигляд, що ви просто можете мати на увазі різні стрижки.

Попросіть майстра показати, як багато він зістриже вам волосся. Ліпше поетапно контролювати стрижку, ніж потім виставляти претензії, чому „потилиця вийшла коротшою”, ніж ви хотіли.

Не варто робити складну укладку після нової стрижки. Попросіть просто підсушити волосся феном. Ліпше одразу збагнути, що являє собою ваша нова стрижка. Тоді можна буде спокійно обговорити з майстром варіанти укладки.

ПЕРЕВАГИ Й НЕДОЛІКИ РІЗНИХ МАЙСТРІВ

1. Традиційні – переважно майстри старшого покоління. У радянські часи було кілька варіантів стрижок, і всі вони мали чітку технологію. Тож жінки, яким личили ці стрижки, виглядали гарно, а решта – безглуздо. Ці майстри цілком пе-редбачувані. У цьому й недоліки, і переваги.

2. «Той, що пливе хвилями» – такого майстра можна зустріти в будь-якому салоні. Стригти вони вміють, навіть непогано, але в душі їм одна-ковісінько, як жінка виглядатиме після стрижки. Вона навіть пофарбує вас у той колір, який вам хочеться, знаючи напевне, що він вам зовсім не личитиме.

3. Майстер вищого класу завше авторитарний. У нього купа грамот і дипломів, та й виглядає він відповідно: стильно й дорого. Такий майстер щоразу пропонує новий вид стрижки – такий собі сюрприз для клієнта. Деякі клієнти не вважають це недоліком – вони готові до експериментів, бо довіряють майстрові. До таких зазвичай належать молоді дівчата й невпевнені у собі жінки, які й самі не знають, чого хочуть. Ідеальний майстер той, який відчуває свого клієнта. Він порадить тільки ту стрижку, з якою клієнтові буде комфортно, і ніколи не виконає побажань, що йому зашкодять.

 

Дата публікації: 17.08.2018 img Поділитися