Діти Сім'я

Ось що ховається за проханням дитини попити води перед сном

Якщо у вас є діти, то напевно вони перед сном просять про різні речі. Найчастіше дитина просить принести водички, тому що їй дуже хочеться пити. Багатьох батьків це виводить з себе, але є реальна причина, через яку ніколи не варто відмовляти дитині в цьому проханні.

Ви уклали дитину в ліжко, прочитали казку на ніч і вже зібралися йти, але тут дитина просить вас принести водички. Ви думаєте, що її мучить спрага, але коли приносите воду, вона робить лише один ковток і все. Що ж несе в собі це прохання насправді?

Деякі батьки думають, що це хитра маніпуляція, щоб привернути до себе увагу, або демонстрація влади. Але діти не здатні провертати такі складні маніпуляції, продумуючи все наперед. А це означає, що вони не намагаються таким чином випробувати ваше терпіння.

Ще є припущення, що це спроба утримати дорослого поруч довше. Але подумайте самі, скільки часу потрібно, щоб зробити ковток води? Теорія розвалюється на очах.

Швидше за все, це просте, але таке невчасне прохання зовсім не те, чим здається. Дитині дуже важливо знати, що батьки завжди поруч, що б не трапилося. Вона хоче упевнитися в тому, що, якщо вночі щось трапиться, ви будете поруч і прийдете на допомогу. Це цілком зрозуміле бажання – відчувати себе в безпеці.

Тому справа тут зовсім не в терпінні, а в турботі і захисті. Дитина хоче знати, що вона може повністю вам довіряти. І потрібно, щоб дитина була в цьому впевнена.

Цілком зрозуміло, що після важкого робочого дня вам хочеться, щоб дитина швидше заснула, і такі дрібні прохання можуть викликати роздратування. Але ви, як мудрі і дбайливі батьки, повинні проявити терпіння і виконати це маленьке доручення.

Джерело

Дата публікації: 08.06.2019 img Поділитися