органайзер

Органайзер для інструментів своїми руками. 20 найкращих фото-ідей, як зручно зберігати садове приладдя

Зробивши у коморі, сараї, гаражі або на дачі органайзер для інструментів, ви раз і назавжди забудете, що таке безлад. Для вас ми зібрали найцікавіші ідеї та лайф-хаки. Зберігання інструментів може бути не тільки зручним, а й красивим!

Зізнаймося, у багатьох господарів у розпал сезону розгардіяш у комірках, де зберігаються інструменти. За садово-городніми клопотами до прибирання руки не доходять. І не треба! Зробивши у коморі, сараї, гаражі або на дачі органайзер для інструментів, ви раз і назавжди забудете, що таке безлад. Кожна річ матиме своє місце і завжди буде у вас під рукою.

Дерев’яні піддони славляться своєю універсальністю. З них роблять журнальні столики, ліжка, столи та інші меблі. Застосувати їх можна і на дачі, наприклад, для зберігання габаритних інструментів – лопат, сапок, граблів. Достатньо поставити піддон вертикально. Щоб така стійка не перекинулася, її треба прикріпити до стіни.

На дачі для зберігання невеликих речей згодяться будь-які пластикові та металеві контейнери. Якщо таких нема, використайте банки із гвинтовими кришками, закріпивши їх на стіну або під стіл. З обрізків пластикових труб, прикріплених до стіни, вийдуть чудові тримачі для інструментів з довгим руків’ям.

Відпрацьовані граблі, культиватори та вила можуть стати стильними гачками для садового інвентарю.

Для зберігання дрібничок, як-от насіння, рукавички, ножиці, секатори, можна використати спеціальні текстильні або поліетиленові органайзери з кишеньками. Зазвичай їх вішають на двері або в коморах. Купувати органайзер не обов’язково – його можна пошити власноруч.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook