Здоров'я та краса Народна медицина

Найефективніший спосіб знизити артеріальний тиск за 5 хвилин

Причин гіпертонії безліч: недосипання, куріння, алкоголь, стрес, солона їжа, зайва вага. Щоб нормалізувати тиск, потрібно змінити свій раціон і задуматися про здоровий спосіб життя. Але і це не завжди допомагає… А шанси отримати гіпертонію з віком все збільшуються. Ось як цьому завадити.

Виробники ліків тільки виграють від цієї недуги, придумуючи всілякі чарівні препарати для зниження тиску, які, на жаль, інколи приносять більше шкоди, ніж користі.

Оскільки ця проблема досить поширена, ми вирішили поділитися з вами унікальним природним методом зниження артеріального тиску. Сам метод бере початок в китайській медицині. Все, що від вас потрібно, це знайти лінію на обличчі і легко водити пальцями. Ну що ж, приступимо!

Як знизити тиск:

Точки 1 і 2

Лінія починається трохи нижче мочки вуха і йде вниз по шиї як показано на малюнку. Не натискайте на цю лінію, а лише легко проведіть по ній від початку до кінця, ніжно торкаючись кінчиками пальців. Повторіть процедуру 10 разів з обох боків голови.

Точка 3

Наступна лінія починається на висоті мочки вуха (приблизно 1 см від вуха) і рухається дугою по напрямку до носа. Легко масажуйте лінію з обох сторін кінчиками пальців. Не натискайте на шкіру. Під час масажу постарайся розслабитися, думайте про позитивний результат.

Ця вправа за 5 хвилин призводить кровообіг в ідеальний стан: натуральний і нешкідливий спосіб знизити тиск в домашніх умовах.

Ця стаття носить виключно інформаційний характер. Перед застосуванням будь-яких засобів народної медицини проконсультуйтеся з лікарем!

Джерело

Дата публікації: 04.06.2019 img Поділитися