Чи потрібен персональний комп’ютер школяреві: кілька аргументів на користь ПК для дому

Скептики запевняють, що домашній ПК може зашкодити нормальному розвиткові сучасного школяра. Але ми доведемо, що це не так.

Попри те, що в XXI столітті одним з найважливіших напрямків розвитку галузі освіти є комп’ютеризація, противники актуальних технологій намагаються переконати батьків відмовитися від використання різноманітних гаджетів під час навчального процесу.

Втім, раціональних підстав для того, щоб вважати наявність персонального комп’ютера у дитячій кімнаті річчю недоцільною чи навіть шкідливою насправді майже немає. Головне – правильно підійти до процесу його експлуатації в навчальних та розважальних цілях.

Для чого може знадобитися стаціонарний персональний комп’ютер учневі молодшої чи середньої школи? 

Існують десятки причин, які мотивують придбати стаціонарний комп’ютер для дитини. Найчастіше настільний ПК потрібен:

  1. Під час виконання домашніх завдань. Домашні завдання у середній школі досить часто тісно пов’язані з інформаційними технологіями. Підготування рефератів та інформативних доповідей, написання есе і розповідей, створення мультимедійних презентацій – усі ці процеси потребують використання сучасної техніки та актуального програмного забезпечення для неї. Це важливо: Замовити ергономічний та функціональний ПК для дому можна в Qbox – онлайн-магазині комп’ютерної техніки від українського виробника. В онлайн-каталозі доступні пристрої з різних цінових категорій, призначені для активного навчання.
  2. Для перегляду мультимедійних матеріалів навчального характеру. Дистанційне навчання з кожним днем стає все популярнішим. Завдяки персональному комп’ютеру учні отримують доступ до інтерактивного освітнього середовища та найсучасніших навчальних технологій. Зокрема, школярі мають змогу брати участь у різноманітних конференціях та мозкових штурмах, переглядати цікаві лекції та корисні інтернет-трансляції.
  3. Для пошуку пізнавальної інформації. В мережі інтернет (під контролем батьків) школярі можуть з легкістю знаходити майже будь-яку інформацію, яка стосується базових навчальних дисциплін і не тільки. Крім того, комп’ютер може використовуватися школярем для перегляду документальних та історичних фільмів, науково-популярних відеороликів.
  4. Для корисних розваг. Для школярів навіть створюються спеціальні комп’ютерні ігри розвивального характеру. Так, популярні «гейми» розвивають просторову уяву, допомагають запам’ятовувати цифри та літери, навчають римувати та складати слова в речення. Деякі ігри сприяють посиленню концентрації, посидючості та уважності.

Цих простих аргументів цілком достатньо, щоб зрозуміти, що персональний комп’ютер для школяра за умови правильного підходу батьків – це не шкідливий «монстр», а справді корисний винахід.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook