Сім'я Стосунки

12 найбезглуздіших законів про секс

Щоб не потрапити у халепу в чужій країні, дізнайтеся про 12 найнеймовірніших „сексуальних” законів.

Щоб не потрапити у халепу в чужій країні, дізнайтеся про 12 найнеймовірніших „сексуальних” законів.

Англія
Ніяких випадкових зв’язків
Плануєте трохи пофліртувати в пабі, а потім закадрити найближчу красуню? В Англії цього робити не рекомендується. Тому, хто запропонує незнайомій жінці зайнятися сексом, загрожує штраф до 180 євро чи три місяці в’язниці.

Росія
Цілуватися заборонено
Перебуваючи у Росії, закоханим варто дуже стримано виявляти свої почуття одне до одного, тому що цілуватися на вулиці заборонено. Законодавці впевнені, що відкрита демонстрація близькості може призвести до сексуальної розбещеності. Суворі міліціонери мають право вас оштрафувати, щоправда, про суму штрафу – ані слова.

США
Застерігатися складно
У багатьох штатах США презервативи зазнають справжніх гонінь. Законодавці, не звертаючи уваги на небезпеку СНІДу і венеричних захворювань, всіляко ускладнюють життя населенню. Презервативи або взагалі заборонено використовувати (як у Коннектикуті), або відкрито продавати (як у Вісконсині), або їх заборонено рекламувати (як у Каліфорнії). Але найдивніший закон діє в Луїзіані: там тільки жінкам заборонено купувати презервативи.

Ірландія
Заборонено імпорт презервативів
Якщо ви їдете до Ірландії, то обов’язково прихопіть вдосталь цих чудових протизаплідних засобів – тому що купити їх там шансів мало. У цій католицькій країні користуватися презервативами не можна, а тому й суворо забороняється продавати їх. Адже секс, на думку ірландської влади, необхідний тільки для продовження роду.

Гаваї
Виправно-трудовий табір
Ви зустріли на екзотичному острові жінку своєї мрії й хочете кохатися з нею? Не робіть цього, якщо ви хоча б трохи поважаєте батьків дівчини. Адже якщо вашій симпатії ще немає 18 років, то на її батьків чекає три роки виправно-трудових робіт. За те, що вони виховали свою дочку “легковажною”.

Угорщина
Секс у темряві
У столиці Угорщини Будапешті партнерам дозволено любити одне одного тільки в темряві. Навіть якщо ви займаєтеся „цим” при світлі у власній квартирі, це все одно карається штрафом. Інтимна близькість заборонена навіть у мерехтінні свічок або каміна. Хто ж це все контролює?

Італія
Не забудьте плавки!
У Палермо тільки жінкам дозволено бути на пляжі цілком оголеними, тоді як чоловікам – ні. Обґрунтування звучить приблизно так: “Чоловіча анатомія може набути вульгарного вигляду, навіть ненавмисно”. Ще б пак, коли довкола стільки голих жінок…

І знову Італія
Болісний вибір
В італійському місті Тропея діє закон, який регламентує, кому можна роздягатися на пляжі, а кому – ні. У документі йдеться, що “товстим жінкам, некрасивим забороняється з’являтися на пляжі роздягненими”. Показати свої принади можуть тільки симпатичні молоді представниці прекрасної статі. Цікаво, як застосовують цей закон на практиці?

Швеція 
Фотосекс
У Швеції заборонено робити власні фотографії в голому вигляді на повний зріст у кабінках термінової фотографії. Однак оголювати й фотографувати окремо нижню й окремо верхню частини тіла не суперечить заборонам. Так що якщо дуже потрібно, то можна зробити дві фотокартки, а потім склеїти їх разом.

Китай 
Не дивіться на ноги!
Якщо вам, перебуваючи в Китаї, захочеться подивитися на оголених жінок, будь ласка, дивіться скільки завгодно. Але, не дай Боже, задивитися вам на голі ноги одягненої жінки. Це в Китаї вважається образою і карається кількома днями в’язниці.

Ізраїль
Заборона на порно
Перегляд порноканалу в номері ізраїльського готелю може дорого вам обійтися. Лише рік тому було ухвалено закон, який забороняє перегляд порнофільмів по кабельному чи супутниковому телебаченню. Якщо вас упіймають за цим заняттям, можуть відправити до в’язниці на термін аж до трьох років.
 

Естонія
Секс і матюки
В естонській столиці Таллінні категорично забороняється грати в шахи під час статевого акту. Ймовірно, йдеться про якусь дивну естонську національну особливість.